KUDÜS SERİYYELERİNDEN SİYONİST İSRAİL'E SİBER TOKAT

 

Görüntülenme: 5100 Tarih: 27 Temmuz 2020 02:16
KUDÜS SERİYYELERİNDEN SİYONİST İSRAİL'E SİBER TOKAT

Kudüs Seriyyeleri,  Filistin İslami Cihad Hareketi'ne ait internet sitesinde yayınladığı bir dakikalık video ile şu haberi verdi : Bir haftaya kadar Kudüs Seriyyeleri bilgisayar mühendislerinin, Siyonist rejim siber güvenlik sistemine nasıl nüfuz ettiklerine dair güvenilir bir haber yayınlanacaktır.
Qodsna'nın Filistin El Yevm'den aktardığı habere göre, Filistin İslami Cihad Hareketi'nin askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri yayınladığı bir dakikalık videoda bir haftaya kadar Kudüs Seriyyelerinin bilgisayar mühendislerinin Siyonist rejim siber güvenlik sistemine  sızma girişimi ile ilgili güvenilir haberleri yayınlayacağını duyurdu.
Yayınlanan videoda, Filistin Direnişinin, işgal rejimi ordusunun siber güvenlik ağına nüfuz ettiği, işgal ordusunun bir takım imkanlarını etkisiz hale getirdiği gösteriliyor ve İsrail askerlerinin Filistin Direnişine karşı planladığı saldırı ifşa ediliyor.
Söz konusu ifşa serisine ise İslami Cihad komutanları tarafından "Örümcek Yuvası" adı verildi. Videodaki askeri makamların açıklamaları esasınca, bu söz konusu siber operasyon, saldırgan ve işgalci Siyonizme atılan ağır ve etkileyici bir tokat niteliğinde.
kudusgunu.com

Yorumlar