Bu makalemizde illuminatinin en bilinen simgelerini anlatıcaz. İlluminati her alanda aktif olarak görebiliyoruz. Bunların farkına sizde varabilirsiniz. İlluminatinin simgelerini öğrenerek illuminatinin medya üzerindeki izlerinin farkına varabilirsiniz. Bu illuminati simgelerini filmlerde, dizilerde ve en önemlisi kliplerde görmek mümkün. Peki illuminati simgeleri ve anlamları nelerdir gelin bakalım.

 

Siyonizmin temelleri Eski Mısır’a dayanmaktadır. Ve tabiki firavunlarada. En bilindik ve en önemli tanrı olarak kabul ettikleri Ra, illuminatinin en önemli objesidir denebilir. Bunun neden böyle olduğunu göz simgesinde anayabilirsiniz.

Tek Göz

Bu yanda görmüş olduğunuz göz, Eski Mısır tanrısı Ra’nın, herşeyi gören gözüdür. Ra’nın herşeyi gören gözü. Aynen bu şekildede görebilirsiniz veya normal tek göz olarakta. Çift göz değildir. Bunun nedenide Deccal’in tek gözünün olmasıdır.

Tek göz illuminatinin en çok kullanılan simgelerindendir. Tek gözü filmlerde ve kliplerde sıklıkla görebilirsiniz. Aşağıda illuminati tek göz simgesinin örneklerini bulabilirsiniz.

 

Bu klipte gördüğünüz gibi Ra’nın gözü hiç bir değişiklik yapılmadan klipteki bir objenin üstüne koyulmuş. Klibin tamamını izlerseniz objenin kameranın çekiş açısına göre yönünün değiştiğini görürsünüz.

 

 

 

Piramit

Bir diğer Eski Mısır simgesi piramit. Piramit simgesi masonluktada artık çok rastlanmaktadır. Yanda gördüğünüz piramitin katlarının sayısı bile birşeyi ifade etmektedir ve 13 katlıdır. Piramit ve tek göz genelde birleştirilir. Bunun en belirgin örneği, 1 doların üzerindeki illuminati göz ve piramit simgesidir.

 

 

 

Yanda görmüş olduğunuz resim 1 dolardan alınmıştır. Görüldüğü gibi 13 kat tamamlanmamış piramit vardır. Ve onun üstünde piramitin devamı ve tek göz simgesi. Piramiti Deccal’in veya Ra’nın gözü tamamlıyor.

ABD’nin 1 doların üzerine bu resmi koyması aslında ABD’nin kimler tarafından yönetildiğini bize göstermeye yetiyor. Hem tek göz hemde piramit 1 doların üzerinde.

 

Baphomet

Baphomet aslında şeytandır. Bunu kanıtlayanda çift cinsiyetli olmasıdır. Göbeğindeki hançer cinsel dürtülerine hakim olduğunu gösterir. Elleriyle yaptığı işarette Eski Mısır hiyerogliflerini andırır.

Tapınak şovalyeleri zamanında meydana çıkan bu simge, masonlar tarafındanda kullanılıp ayinlerde baş köşeye koyulur.

Baphomet hakkında daha açıklayıcıyı bilgiyi Baphomet makalemizden okuyabilirsiniz.

 

666 (Altı yüz altmış altı)

666666 şeytani bir sayıdır ve şeytanı temsil eder. Bazı satanist ayinlerinde bunu görebilirsiniz. Ayrıca bunu medya organlarındada görmem mümkün.

666 sayısının İncil’e göre Dünyanın sonunu getireceğine inanılır. Ayrıca şeytanın oğlunun dünyaya 6 Haziran saat 6 da geleceğine inanılır. (Haziran yılın altıncı ayıdır.)

 

 

666Aslında bu resme baktığınızda bu göz işaretidir diye bilirsiniz. Fakat bu resimde göz ile 666 simgesi birleştirilmiştir.

Yuvarlak oluşturan 2 parmak, ve 666′yı oluşturan diğer 3 parmak yukarı doğru.

Bazen simgelerin tersi kullanılabiliyor. O yüzden 999′u da bir şeytani simge olarak kabul edebilirsiniz.

 

Damalı Yüzey ve Damalı Zemin

damalı zeminDamalı zemin boyutlar arası geçişi temsil etmektedir. Bunu filmlerde, çizgi filmlerde ve kliplerde sıklıkla görebilirsiniz. Mason locaları damalı zemine sahiptir.

Resimde gördüğünüz mason locasında zemin damalı yüzey ile kaplanmış.

Aynı mekanda farklı boyutlarda birçok varlık yaşamaktadır. Örneğin biz insanlar 3. boyutta yaşıyoruz. Bu damalı yüzeyde boyutlar arası geçişi temsil ediyor.

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.