KASSAM TUGAYLARI İNTİKAM YEMİNİ ETTİ

İzzettin Kassam Tugayları, şehitlerin intikamını almak için verdikleri sözü yerine getireceklerini vurgulayarak, “Zaman bu söylediklerimizin doğru olduğunu ispatlayacaktır” dedi. 

Görüntülenme: 784 Tarih: 18 Mart 2023 06:20
KASSAM TUGAYLARI İNTİKAM YEMİNİ ETTİ

Hamas hareketinin askeri kanadı olan Şehit İzzettin Kassam Tugayları, Cenin kampında çok sayıda Filistinlinin şehit olması münasebetiyle taziyede bulundu ve işgalci rejimden şehitlerin intikamını alacağının sözü verdi.

İzzeddin Kassam Taburları yayınladıkları bildiride Cenin şehitlerinde değinerek onların kanlarını hediye ettiklerini ifade etti ve işgalcileri Filistin ulusuna karşı saldırılarını yoğunlaştırmaları konusunda uyardı ve şunları söyledi: ‘İşgalciler, halkımıza yönelik saldırıların yoğunlaşmasının ve mukaddesata karşı dini savaşlarının kararlılığımızı zayıflatacağını veya irademizi kıracağını düşünüyorlarsa, yanılıyorlar ve zamanın sözlerimizin doğruluğunu kanıtlayacaktır.’

Kassam Tugayları bildirinin devamında yeminlerini tazeleyerek, “Allah bizim için zafer ve kurtuluş yazsın diye kanlarımızla ilerlediğimiz bu yola devam edeceğiz” dedi.

 Şehitlerin kanı, işgalcilere karşı devrimin yakıtı olacak ve işgalcileri her şehirde, sokakta, sokakta takip eden lanetler, hiç ummadıkları bir yerden onlara çarpacaktır.

Şehitlerin kanı işgalcilere karşı devrimin ateşi olacaktır ve her şehirde, caddede, sokakta işgalcileri takip eden lanetler, onları hiç beklemedikleri bir yerde yakalayıp vuracaktır.’

rasthaber

Yorumlar